KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13405589
nr 1340 5589
Herman Hägg
(1884-1966)
Oljemålning, Herman Hägg (1884-1966), kvistplockerska. Signerad, daterad 1908. Olja på pannå, 40x47 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 18:46:21
100 kr
200 kr